Masáž obličeje, dekoltu a trapézu

Masáž obličeje, dekoltu a trapézu je relaxační procedura, která přispívá k prokrvení pokožky, uvolňuje napětí, podporuje obnovu buněk, zabraňuje ztrátě vlhkosti, zpevní pokožku, čistí ji, rozjasňuje a vyhlazuje vrásky. Stresy a napětím se svaly napínají, což způsobuje tvrdý výraz a právě tato masáž napětí uvolní. Na obličeji je velké množství nervových receptorů, proto masáž ovlivňuje nejen nervový systém, ale i celé tělo. Výsledkem je čistá zářivá pleť schopná přijímat účinné látky z pleťové masky, séra a krémů. 

Čištění pleti

Čištění pleti je šetrné, nikdo neodejde s pohmožděnou pletí.

Mikromasáž očního okolí  

Mikromasáž očního okolí působí příznivě na posílení zraku, odstranění kruhů a váčků pod očima, snížení nitroočního tlaku, odstranění oční únavy, zprůchodnění dutin, brání poklesu obočí, zmenšuje prohloubení vrásek a zmírňuje bolesti hlavy.  Všechny tahy, poklepy a tlaky na jednotlivé body odvádějí z očního okolí toxické látky a přebytečné tekutiny, které se zde každému z nás více či méně usazují. 

Masky

Používám pleťové masky různého složení, které se soustředí na různé typy pleti a druhy problémů. Všechny jsou bohaté na vybrané přírodní ingredience na bázi rostlin a minerálů.  S těmito maskami získáte zářivou pleť přirozenou cestou, pomocí prostředků, které nám nabízí moudrá příroda, bez obsahu jakýchkoliv syntetických složek. Vaše pleť Vám za to bude vděčná. Za zmínku stojí jílové masky, které obsahují všechny minerální soli a mikroelementy nezbytné pro organismus, čistí pleť do hloubky, odstraňují odumřelé buňky, zlepšují barvu pleti a kůže se stává napjatou a hladkou.

Indická masáž hlavy   (45 minut)

Indická masáž hlavy je velmi starou technikou. Dnes se uplatňuje hlavně pro své antistresové účinky. Jemně a léčivě ošetřuje ramena a horní části paží, šíji a obličej. Má vliv na fyzickou a současně i na mentální úroveň. Tím, že se soustřeďuje na místa, která jsou nejvíce vystavena stresu a napětí, působí antistresově na celé tělo. Uvolnění napětí v těchto  klíčových oblastech odblokovává ve svalech uvězněnou energii, čímž povzbuzuje krevní oběh a navrací sílu každé části těla.

Oblast ramen slouží jako nárazník mezi myslí a tělem. Postoje k povinnostem, strach a uvnitř potlačované pocity – to se odráží v této části těla. Svaly stažené kvůli emocionálnímu nebo fyzickému stresu zabraňují volnému pohybu krkem a rameny.  

Účinky :

 • Uvolnění ztuhlosti v oblasti krku a ramen
 • Stimulace oběhového a lymfatického systému
 • Zmírnění očního napětí
 • Pomoc při tenzních bolestech hlavy a migrénách
 • Povzbuzení růstu vlasů
 • Zlepšení koncentrace
 • Úleva od emocionálního stresu

Kontraindikace :

 • Infekční a zánětlivá onemocnění
 • Těsně po operaci, úrazu
 • Velmi vysoký tlak
 • Probíhající nádorové onemocnění
 • Epilepsie
 • Lupénka

Masíruje se převážně v sedě, přes oblečení. Na tuto masáž si prosím vezměte pohodlné bavlněné tričko nebo halenku bez límečku.


Zábaly rukou

Pokožka rukou je častým kontaktem s agresivními čisticími prostředky neustále stresována a poškozována. V kosmetických salonech bývá nabízena služba, která se nazývá  „parafínové zábaly rukou“.  Jedná se o nanášení vrstvy nahřátého parafínu na ruce. Na povrchu kůže vzniká okluzní vrstva, která brání odpařování vody z pokožky rukou, čímž dochází k nabobtnání zrohovatělé vrstvy pokožky a jejímu přechodnému vyhlazení. Nelze tedy mluvit o kosmetickém účinku, pouze o krátkodobém efektu.

Přirozené řešení: Byly vyvinuty aromaterapeutické speciální balzámy na ruce, které se nanáší na pokožku rukou a vmasírují. Za účelem aktivnějšího pronikání účinných látek do pokožky a zabránění jejich odpaření se aplikuje fóliový zábal. Účinnost procedury se znásobuje vložením takto ošetřených rukou do vyhřívaných rukavic. Tím dochází ke zlepšenému prokrvení rukou, aktivaci látkové výměny horních končetin a regeneraci stresované pokožky. Procedura se  pozitivně projevuje u onemocnění rukou , např. kloubní revmatizmus, zkracování šlach, „mravenčení rukou“ apod.

Depilace obličeje

Formování obočí

Barvení řas a obočí

Barvení provádím profesionálními barvami zn. TANA Cosmetics. Předností těchto barev je výborná snášenlivost a aplikace pouhých 5-10 minut. Barvy řasy vyživují a podporují jejich růst.