Léčivé čaje

 

 

Amazonská liána- Zdravé klouby

Směs Amazonská liána obsahuje: Uňa de Gato, Manayupa, Marco, Vrbu, Břízu, Kaštan v optimálním poměru

Tato bylinná směs se doporučuje proti všem druhům zánětů, na čištění krve, při artritidách a revmatismu, při bolestech zad a na celkové posílení organizmu. Zajišťuje normální činnosti kloubů a svalů. Upravuje krevní tlak, čistí cévní stěny a celkově posiluje organismus. Zvyšuje imunitu těla.

Příprava:  Před použitím směs promíchat. Dávkování dle hmotnosti, půl až jedna polévková lžíce směsi se zalije 700 ml až 1 litrem vroucí vody a nechá se asi 10 až 15 minut vyluhovat. Potom slijeme a uchováváme nejlépe v termosce. Používáme během dne v rovnoměrných dávkách (ráno, v poledne a večer), nejlépe půl hodiny před jídlem, 3x denně šálek - 200 až 350 ml po dobu 1 měsíce, nebo do spotřebování jednoho balení - polovinu kávové lžičky směsi zalít vařící vodou, nechat zakryté 15 minut, vyluhovat a popíjet. Doporučujeme začít s menším množstvím směsi. Směs vydrží na 30-45 dní. Po spotřebování celého balení je třeba 7-14 dní udělat pauzu, a potom je možné začít užívat další balení téže směsi nebo jiné směsi. Doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Upozornění:  Při jakýchkoliv obtížích během regenerační bylinné kúry je možné vynechat 1 nebo 2 dny. Je dobré naučit se pozorovat své tělo a případně snížit denní dávku směsi. Není třeba tělo čistit rychle, ale raději efektivně tak, abychom mohli přes den dobře fungovat a netrpěli zbytečně nepříjemnými pocity. Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení! Je možná přecitlivělost na obsahové látky!

Hmotnost: 100g

Cena: 360,- Kč

Bílý kořen - Klidná mysl

Směs Bílý Kořen obsahuje:maca,chuchuhuasa, marco, dobromysl, třezalka, meduňka, hloh v optimálním poměru

Tuto bylinnou směs doporučujeme ke zlepšení duševního stavu, snížení pocitu úzkosti, snížení stresu, zlepšení celkové odolnosti vůči stresu,  k dodání energie, při potřebě získat psychické síly nezbytné pro úspěšnou léčbu onemocnění, k  navrácení a posílení vitality, k usnadnění hojení ran, regeneraci síly organismu poškozeného alkoholismem, narkomanií a nadměrným užíváním léků, ke zmírnění následků nadměrného požití alkoholu, zachování svěžesti organismu i pokožky, k osvěžení paměti, k posílení sebevědomí a psychiky, k zachování dobrého zraku a sluchu, ke zmírnění depresí, psychického vyčerpání, při neuróze , k udržení pevnosti kostí a síly svalů,  při problémech s nespavostí. Prohlubuje relaxaci, navozuje dobrou náladu, emocionální rovnováhu, přirozenou obranyschopnost a odolnost těla. Má prověřené relaxační účinky. Navozuje normální funkce nervové a oběhové soustavy, duševní zdraví a emoční rovnováhu. Příznivě působí na dobrý spánek, zlepšuje poruchy spánku z důvodu obsahu hypericinu.

Příprava:  Před použitím směs promíchat. Dávkování dle hmotnosti, půl až jedna polévková lžíce směsi se zalije 700 ml až 1 litrem vroucí vody a nechá se asi 10 až 15 minut vyluhovat. Potom slijeme a uchováváme nejlépe v termosce. Používáme během dne v rovnoměrných dávkách (ráno, v poledne a večer), nejlépe půl hodiny před jídlem, nebo 3x denně šálek - 200 až 350 ml po dobu 1 měsíce, nebo do spotřebování jednoho balení - polovinu kávové lžičky směsi zalít vařící vodou, nechat zakryté 15 minut, vyluhovat a popíjet. Doporučujeme začít s  menším množstvím směsi. Směs vydrží na 30-45 dní. Po spotřebování celého balení je třeba 7-14 dní udělat pauzu a potom je možné začít užívat další balení téže směsi nebo jiné směsi. Doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Upozornění:Při jakýchkoliv obtížích během regenerační bylinné kůry je možné vynechat 1 nebo 2 dny. Je dobré naučit se pozorovat své tělo a případně snížit denní dávku směsi. Není třeba tělo čistit rychle, ale raději efektivně tak, abychom mohli přes den dobře fungovat a netrpěli zbytečně nepříjemnými pocity. Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení! Je možná přecitlivělost na obsahové látky!

Hmotnost: 100g

Cena: 360,- Kč

 

Bílý květ - Zdravá žena

Směs Bílý květ obsahuje:flor blanca, marco, conchalagua, kontryhel, řebříček a přeslička, mochna a kokoška v optimálním poměru.

Tato bylinná směs je určena především pro ženy.

Tato směs se doporučuje na nepravidelnou a bolestivou menstruaci, při bolestech hlavy a migrénách, na tonizaci vaječníků a dělohy, při mykotických, kvasinkových a mikrobiálních infekcích ženských pohlavních orgánů, pro očistu kůže od chronických skvrn a dalších kožních nečistot. Zajišťuje ženám menstruační komfort, zvyšuje obranyschopnost těla a zajišťuje normální stav pokožky, vlasů a nehtů. Celkově působí na osvěžení těla.

Příprava:  Před použitím směs promíchat. Dávkování dle hmotnosti, půl až jedna polévková lžíce směsi se zalije 700 ml až 1 litrem vroucí vody a nechá se asi 10 až 15 minut vyluhovat. Potom slijeme a uchováváme nejlépe v termosce. Používáme během dne v rovnoměrných dávkách (ráno, v poledne a večer), nejlépe půl hodiny před jídlem, nebo 3x denně šálek - 200 až 350 ml po dobu 1 měsíce, nebo do spotřebování jednoho balení - polovinu kávové lžičky směsi zalít vařící vodou, nechat zakryté 15 minut vyluhovat a popíjet. Doporučujeme začít s  menším množstvím směsi. Směs vydrží na 30-45 dní. Po spotřebování celého balení je třeba 7-14 dní udělat pauzu a potom je možné začít užívat další balení téže směsi nebo jiné směsi. Doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Upozornění:Při jakýchkoliv obtížích během regenerační bylinné kúry je možné vynechat 1 nebo 2 dny. Je dobré naučit se pozorovat své tělo a případně snížit denní dávku směsi. Není třeba tělo čistit rychle, ale raději efektivně tak, abychom mohli přes den dobře fungovat a netrpěli zbytečně nepříjemnými pocity. Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení! Je možná přecitlivělost na obsahové látky!

Hmotnost: 70g

Cena: 360,- Kč

 

Červený plod - Spokojený muž

Směs Červený plod obsahuje: achiote, maca, uňa de gato, vrbovka, maral a echinacea v optimálním poměru

Tato bylinná směs je určena především pro muže nebo pro ženy trpícími záněty kdekoliv v těle.

Tuto bylinnou směs doporučujeme k normalizaci správné funkce prostaty. Používá se také k normalizaci krevního tlaku či jeho snížení, k uvolňování hladkého svalstva, k navracení a posílení vitality a zvýšení odolnosti organizmu. K snadnějšímu hojení ran, k urychlení regeneračních procesů, ke správnému vývoji kostí, šlach a svalů mladých sportovců a zabránění nadměrnému opotřebení kloubů a šlach, k mírnění stresu, depresí a neurózy. Pomáhá při chronické únavě jako prostředek zlepšující paměť, při problémech s anémií a nechutenstvím, při kožních onemocněních a akné, při prevenci vzniku osteoporózy. Působí jako silný antioxidant, při problémech s neplodností mužů, stimuluje sexuální funkce. Zajišťuje normální funkci prostaty, duševní  i fyzickou pohodu. Pomáhá při vysoké fyzické i psychické námaze. Zlepšuje přirozenou obranyschopnost, zlepšuje imunitní systém, pohyblivost kloubů a správné trávení.

Příprava:  Před použitím směs promíchat. Dávkování dle hmotnosti, půl až jedna polévková lžíce směsi se zalije 700 ml až 1 litrem vroucí vody a nechá se asi 10 až 15 minut vyluhovat. Potom slijeme a uchováváme nejlépe v termosce. Používáme během dne v rovnoměrných dávkách (ráno, v poledne a večer), nejlépe půl hodiny před jídlem nebo 3x denně šálek - 200 až 350 ml po dobu 1 měsíce, nebo do spotřebování jednoho balení - polovinu kávové lžičky směsi zalít vařící vodou, nechat zakryté 15 minut vyluhovat a popíjet. Doporučujeme začít s  menším množstvím směsi. Směs vydrží na 30-45 dní. Po spotřebování celého balení je třeba 7-14 dní udělat pauzu a potom je možné začít užívat další balení téže směsi nebo jiné směsi. Doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Upozornění:Při jakýchkoliv obtížích během regenerační bylinné kúry je možné vynechat 1 nebo 2 dny. Je dobré naučit se pozorovat své tělo a případně snížit denní dávku směsi. Není třeba tělo čistit rychle, ale raději efektivně a tak, abychom mohli přes den dobře fungovat a netrpěli zbytečně nepříjemnými pocity. Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení! Je možná přecitlivělost na obsahové látky!

Hmotnost: 120g

Cena: 360,- Kč

 

Čistící keř - Zdravé trávení

Směs Čistící keř obsahuje: agracejo, cancha piedra, artyčok, pelyněk a andělika v optimálním poměru

Tato bylinná směs se doporučuje k čištění jater a žlučníku, podpoře metabolizmu, zlepšení vyměšování žluči, k ochraně sliznice žaludečních stěn, při nadýmání, při bakteriálních a virových zánětech žaludku i v případě žlučníkového písku či kaménků, při křečích a bolestech břicha. Zlepšuje chuť k jídlu, navozuje normální funkce žaludku, trávení i funkci střev. Působí antioxidačně. Celkově pročišťuje celé tělo.

Příprava:  Před použitím směs promíchat. Dávkování dle hmotnosti, půl až jedna polévková lžíce směsi se zalije 700 ml až 1 litrem vroucí vody a nechá se asi 10 až 15 minut vyluhovat. Potom slijeme a uchováváme nejlépe v termosce. Používáme během dne v rovnoměrných dávkách (ráno, v poledne a večer), nejlépe půl hodiny před jídlem nebo 3x denně šálek - 200 až 350 ml po dobu 1 měsíce, nebo do spotřebování jednoho balení - polovinu kávové lžičky směsi zalít vařící vodou, nechat zakryté 15 minut, vyluhovat a popíjet. Doporučujeme začít s  menším množstvím směsi. Směs vydrží na 30-45 dní. Po spotřebování celého balení je třeba 7-14 dní udělat pauzu a potom je možné začít užívat další balení téže směsi nebo jiné směsi. Doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Upozornění:Při jakýchkoliv obtížích během regenerační bylinné kúry je možné vynechat 1 nebo 2 dny. Je dobré naučit se pozorovat své tělo a případně snížit denní dávku směsi. Není třeba tělo čistit rychle, ale raději efektivně tak, abychom mohli přes den dobře fungovat a netrpěli zbytečně nepříjemnými pocity. Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení! Je možná přecitlivělost na obsahové látky!

Hmotnost: 80g

Cena: 360,- Kč

 

Hořký květ - Posílení mozku

Směs Hořký květ obsahuje: marco, gotu kola, gingko, pohanka, olše v optimálním poměru

Tato bylinná směs se doporučuje pro zlepšení funkce mozku, pro zlepšení soustředění a paměti. Zajišťuje normální činnost mozku a hlubokou duševní rovnováhu. Je to antioxidant a pomáhá nastolit fyzické a duševní zdraví.

Příprava:   Před použitím směs promíchat. Dávkování dle hmotnosti, půl až jedna polévková lžíce směsi se zalije 700 ml až 1 litrem vroucí vody a nechá se asi 10 až 15 minut vyluhovat. Potom slijeme a uchováváme nejlépe v termosce. Používáme během dne v rovnoměrných dávkách (ráno, v poledne a večer), nejlépe půl hodiny před jídlem nebo 3x denně šálek - 200 až 350 ml po dobu 1 měsíce, nebo do spotřebování jednoho balení - polovinu kávové lžičky směsi zalít vařící vodou, nechat zakryté 15 minut, vyluhovat a popíjet. Doporučujeme začít s  menším množstvím směsi. Směs vydrží na 30-45 dní. Po spotřebování celého balení je třeba 7-14 dní udělat pauzu, a potom je možné začít užívat další balení téže směsi nebo jiné směsi. Doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Upozornění:Při jakýchkoliv obtížích během regenerační bylinné kúry je možné vynechat 1 nebo 2 dny. Je dobré naučit se pozorovat své tělo a případně snížit denní dávku směsi. Není třeba tělo čistit rychle, ale raději efektivně tak, abychom mohli přes den dobře fungovat a netrpěli zbytečně nepříjemnými pocity. Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení! Je možná přecitlivělost na obsahové látky!

Hmotnost: 80g

Cena: 360,- Kč

 

Modrý květ - Detoxikace organismu

Směs Modrý květ obsahuje: hercampuri, manayupa, hluchavka, malina, pýr a lopuch v optimálním poměru

Tato bylinná směs se doporučuje pro kompletní detoxikaci organismu. Provádíme ji minimálně jednou ročně. Doporučujeme nekombinovat s alkoholem, nikotinem a umělými rostlinnými tuky. Směs podporuje zdravé hubnutí, podporuje správné trávení, čistí krev, odvádí z těla toxiny a usnadňuje vylučování vody z organismu. Je výborný pro celkovou regeneraci kůže, svalů a kostí při přípravě organismu pro další ozdravné procesy a odstraňování konkrétních zdravotních omezení.

Příprava:   Před použitím směs promíchat. Dávkování dle hmotnosti, půl až jedna polévková lžíce směsi se zalije 700 ml až 1 litrem vroucí vody a nechá se asi 10 až 15 minut vyluhovat. Potom slijeme a uchováváme nejlépe v termosce. Používáme během dne v rovnoměrných dávkách (ráno, v poledne a večer), nejlépe půl hodiny před jídlem nebo 3x denně šálek - 200 až 350 ml po dobu 1 měsíce, nebo do spotřebování jednoho balení - polovinu kávové lžičky směsi zalít vařící vodou, nechat zakryté 15 minut vyluhovat a popíjet. Doporučujeme začít s  menším množstvím směsi. Směs vydrží na 30-45 dní. Po spotřebování celého balení je třeba 7-14 dní udělat pauzu a potom je možné začít užívat další balení téže směsi nebo jiné směsi. Doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Upozornění:Při jakýchkoliv obtížích během regenerační bylinné kúry je možné vynechat 1 nebo 2 dny. Je dobré naučit se pozorovat své tělo a případně snížit denní dávku směsi. Není třeba tělo čistit rychle, ale raději efektivně tak, abychom mohli přes den dobře fungovat a netrpěli zbytečně nepříjemnými pocity. Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení! Je možná přecitlivělost na obsahové látky!

Hmotnost: 60g

Cena: 300,- Kč

Obří Přeslička - Harmonická žena

Směs Obří přeslička obsahuje: cola de caballo, maca, kotvičník, červený jetel a vojtěška v optimálním poměru

Tato bylinná směs se doporučuje k doplnění energie a psychického komfortu při potížích v menopauze, k eliminaci návalů a depresivních nálad a k vyvážení činnosti hormonálního systému těla. Zajišťuje komfort během menopauzy, přispívá k normální činnosti nervové soustavy. Celkově zklidňuje a navozuje dobrý spánek. Zachovává zdravé vlasy, kosti a nehty. Vitalizuje naše tělo a přispívá k dobrému duševnímu stavu organismu.

Příprava:  Před použitím směs promíchat. Dávkování dle hmotnosti, půl až jedna polévková lžíce směsi se zalije 700 ml až 1 litrem vroucí vody a nechá se asi 10 až 15 minut vyluhovat. Potom slijeme a uchováváme nejlépe v termosce. Používáme během dne v rovnoměrných dávkách (ráno, v poledne a večer), nejlépe půl hodiny před jídlem nebo 3x denně šálek - 200 až 350 ml po dobu 1 měsíce, nebo do spotřebování jednoho balení - polovinu kávové lžičky směsi zalít vařící vodou, nechat zakryté 15 minut, vyluhovat a popíjet. Doporučujeme začít s  menším množstvím směsi. Směs vydrží na 30-45 dní.  Po spotřebování celého balení je třeba 7-14 dní udělat pauzu a potom je možné začít užívat další balení téže směsi nebo jiné směsi. Doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Upozornění:Při jakýchkoliv obtížích během regenerační bylinné kúry je možné vynechat 1 nebo 2 dny. Je dobré naučit se pozorovat své tělo a případně snížit denní dávku směsi. Není třeba tělo čistit rychle, ale raději efektivně tak, abychom mohli přes den dobře fungovat a netrpěli zbytečně nepříjemnými pocity. Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení! Je možná přecitlivělost na obsahové látky!

Hmotnost: 110g

Cena: 360,- Kč

 

Peruánský Laskavec - Pevné cévy

Směs Peruánský laskavec obsahuje: sanguinaria, achiote, caihua, kaštan, kopřiva, pupečník v optimálním poměru

Tato bylinná směs se doporučuje pro očistu krve, očistu cévních stěn, k posílení srdeční činnosti, k upravení poměru hladiny cholesterolu, při vysokém krevním tlaku. Také při cévních problémech dolních končetin, zejména při  křečových žílách. Působí antioxidačně. Zvyšuje obranyschopnost těla, zajišťuje normální funkce oběhové soustavy, normální činnost kardiovaskulárního systému.

Příprava:  Před použitím směs promíchat. Dávkování dle hmotnosti, půl až jedna polévková lžíce směsi se zalije 700 ml až 1 litrem vroucí vody a nechá se asi 10 až 15 minut vyluhovat. Potom slijeme a uchováváme nejlépe v termosce. Používáme během dne v rovnoměrných dávkách (ráno, v poledne a večer), nejlépe půl hodiny před jídlem nebo 3x denně šálek - 200 až 350 ml po dobu 1 měsíce, nebo do spotřebování jednoho balení - polovinu kávové lžičky směsi zalít vařící vodou, nechat zakryté 15 minut, vyluhovat a popíjet. Doporučujeme začít s  menším množstvím směsi. Směs vydrží na 30-45 dní. Po spotřebování celého balení je třeba 7-14 dní udělat pauzu, a potom je možné začít užívat další balení téže směsi nebo jiné směsi. Doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Upozornění:Při jakýchkoliv obtížích během regenerační bylinné kúry je možné vynechat 1 nebo 2 dny. Je dobré naučit se pozorovat své tělo a případně snížit denní dávku směsi. Není třeba tělo čistit rychle, ale raději efektivně tak, abychom mohli přes den dobře fungovat a netrpěli zbytečně nepříjemnými pocity. Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení! Je možná přecitlivělost na obsahové látky!

Hmotnost: 80g

Cena: 360,- Kč

 

Písečný květ - Zdravé ledviny

Směs Písečný květ obsahuje: chanca piedra, flor de arena, hluchavka, malina, řepík, brusinka v optimálním poměru

Bylinná směs se doporučuje ke zlepšení funkce ledvin, ke snížení hladiny kyseliny močové v organismu. Je oblíbená pro své příznivé působení při poruchách funkce ledvin a při ledvinových kamenech. Příznivě ovlivňuje stav pokožky těla a zajišťuje normální funkce močové soustavy.

Příprava:   Před použitím směs promíchat. Dávkování dle hmotnosti, půl až jedna polévková lžíce směsi se zalije 700 ml až 1 litrem vroucí vody a nechá se asi 10 až 15 minut vyluhovat. Potom slijeme a uchováváme nejlépe v termosce. Používáme během dne v rovnoměrných dávkách (ráno, v poledne a večer), nejlépe půl hodiny před jídlem nebo 3x denně šálek - 200 až 350 ml po dobu 1 měsíce, nebo do spotřebování jednoho balení - polovinu kávové lžičky směsi zalít vařící vodou, nechat zakryté 15 minut vyluhovat a popíjet. Doporučujeme začít s menším množstvím směsi. Směs vydrží na 30-45 dní. Po spotřebování celého balení je třeba 7-14 dní udělat pauzu, a potom je možné začít užívat další balení téže směsi nebo jiné směsi. Doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Upozornění: Při jakýchkoliv obtížích během regenerační bylinné kúry je možné vynechat 1 nebo 2 dny. Je dobré se naučit pozorovat své tělo a případně snížit denní dávku směsi. Není třeba tělo čistit rychle, ale raději efektivně tak, abychom mohli přes den dobře fungovat a netrpěli zbytečně nepříjemnými pocity. Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení! Je možná přecitlivělost na obsahové látky!

Hmotnost: 70g

Cena: 360,- Kč

 

Pralesní máta - Zdravé plíce

Směs Pralesní máta obsahuje: muňa muňa, wira wira, podběl, řebříček, prosturník v optimálním poměru

Tato bylinná směs se doporučuje pro normální funkci horních dýchacích cest, při chřipce a virózách, pro zvýšení imunity těla. Obsahuje několik druhů přírodních antibiotik a dále látky analgetické. Je vhodné použít ihned při prvních příznacích chřipky či virózy, pak stačí používat den a půl a viry mohou být zničeny. Ovšem opravdovou sílu těchto bylin poznáme až ve chvíli úplného ataku nemoci, kdy má člověk problémy se samotnou existencí. Po použití prvního šálku dojde k okamžité úlevě. Při dodržení dávkovacího režimu  může být člověk po 3 dnech bez příznaků. Navíc přírodní fytoterapie umožňuje přirozenou reakci imunitního systému. Ten samý kmen viru se již nevrátí,  funguje to podobně jako očkování. Lidé, marodící virózami běžně 5 x do roka, pokud při každém nástupu nemoci použijí byliny Muňa a Wira, již po prvním roce jsou atakováni virem maximálně dvakrát.  Po 2 letech jsou již díky silnému imunitnímu systému virózy výjimečné.  Přípravek pak již využijeme pouze sporadicky. V tomto je pravá síla bylin.

Bylinná směs chutná i voní po mátě...

Příprava:  Před použitím směs promíchat. Dávkování dle hmotnosti, půl až jedna polévková lžíce směsi se zalije 700 ml až 1 litrem vroucí vody a nechá se asi 10 až 15 minut vyluhovat. Potom slijeme a uchováváme nejlépe v termosce. Používáme během dne v rovnoměrných dávkách (ráno, v poledne a večer), nejlépe půl hodiny před jídlem nebo 3x denně šálek - 200 až 350 ml po dobu 1 měsíce, nebo do spotřebování jednoho balení - polovinu kávové lžičky směsi zalít vařící vodou, nechat zakryté 15 minut, vyluhovat a popíjet. Doporučujeme začít s  menším množstvím směsi. Směs vydrží na 30-45 dní. Po spotřebování celého balení je třeba 7-14 dní udělat pauzu a potom je možné začít užívat další balení téže směsi nebo jiné směsi. Doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Upozornění:Při jakýchkoliv obtížích během regenerační bylinné kúry je možné vynechat 1 nebo 2 dny. Je dobré naučit se pozorovat své tělo a případně snížit denní dávku směsi. Není třeba tělo čistit rychle, ale raději efektivně tak, abychom mohli přes den dobře fungovat a netrpěli zbytečně nepříjemnými pocity. Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení! Je možná přecitlivělost na obsahové látky!

Hmotnost: 60g

Cena: 300,- Kč

 

Rudý strom

Směs Rudý strom obsahuje: ubos, guanabana, graviola - guabana, noni, uňa de gato, benedik, bříza v optimálním poměru

Více informací o obsažených bylinách naleznete v našem herbáři.

Tato bylinná směs obsahuje rostliny, které pomáhají zachovat naše buňky zdravé. Pokud již došlo k nějakému poškození buněk, jejich deformacím, k množení deformovaných buněk, jak zhoubných nebo nezhoubných, působí směs proti těmto typům deformací (aniž by poškozovaly zdravé buňky). Obsahují chemické složky acetogeniny a bylo zjištěno, že acetogeniny působí jako výborné inhibitory enzymatických procesů, které se dějí pouze v membránách buněk degenerovaných. Proto jsou toxické pro tyto buňky, avšak nemají vliv na buňky zdravé. Byliny se také používají jako podpůrný prostředek při problémech krve, napadení organismu parazity a zevně při problémech na pokožce. Tělo se tak může vyčistit od degenerovaných buněk a může se navrátit do svého původního stavu před onemocněním. Byliny napomáhají detoxikačnímu procesu po chemickém léčení. Je možné užívat i preventivně.

Příprava:  Před použitím směs promíchat. Dávkování dle hmotnosti, půl až jedna polévková lžíce směsi se zalije 700 ml až 1 litrem vroucí vody a nechá se asi 10 až 15 minut vyluhovat. Potom slijeme a uchováváme nejlépe v termosce. Používáme během dne v rovnoměrných dávkách (ráno, v poledne a večer), nejlépe půl hodiny před jídlem, nebo 3x denně šálek - 200 až 350 ml po dobu 1 měsíce, nebo do spotřebování jednoho balení - polovinu kávové lžičky směsi zalít vařící vodou, nechat zakryté 15 minut vyluhovat a popíjet. Doporučujeme začít s menším množstvím směsi. Směs vydrží na 30-45 dní. Po spotřebování celého balení je třeba 7-14 dní udělat pauzu a potom je možné začít užívat další balení téže směsi, nebo jiné směsi. Doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Upozornění:Při jakýchkoliv obtížích během regenerační bylinné kůry je možné vynechat 1 nebo 2 dny. Je dobré naučit se pozorovat své tělo a případně snížit denní dávku směsi. Není třeba tělo čistit rychle, ale raději efektivně tak, abychom mohli přes den dobře fungovat a netrpěli zbytečně nepříjemnými pocity. Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení! Je možná přecitlivělost na obsahové látky!

Hmotnost: 100g

Cena: 360,- Kč

 

Růžový květ - Zdravá játra

Směs Růžový květ obsahuje: tawari amarillo, hercampuri, canchapiedra tawari, pampeliška, zběhovec a čekanka v optimálním poměru.

Tato bylinná směs se doporučuje při nutnosti posílit činnost jater, při snížení křečí hladkého svalstva, pro podpoření funkce jater a ledvin,  detoxikaci organismu a při nutnosti odstranit žlučové kameny. Příznivě působí pro zajištění správného trávení tuků a snížení cholesterolu. Navozuje normální činnost jater, normální funkce střevního traktu. Působí protizánětlivě a upravuje metabolismus sacharidů.

PřípravaPřed použitím směs promíchat. Dávkování dle hmotnosti, půl až jedna polévková lžíce směsi se zalije 700 ml až 1 litrem vroucí vody a nechá se asi 10 až 15 minut vyluhovat. Potom slijeme a uchováváme nejlépe v termosce. Používáme během dne v rovnoměrných dávkách (ráno, v poledne a večer), nejlépe půl hodiny před jídlem, nebo 3x denně šálek - 200 až 350 ml po dobu 1 měsíce, nebo do spotřebování jednoho balení - polovinu kávové lžičky směsi zalít vařící vodou, nechat zakryté 15 minut vyluhovat a popíjet. Doporučujeme začít s  menším množstvím směsi. Směs vydrží na 30-45 dní. Po spotřebování celého balení je třeba 7-14 dní udělat pauzu a potom je možné začít užívat další balení téže směsi nebo jiné směsi. Doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Upozornění:Při jakýchkoliv obtížích během regenerační bylinné kúry je možné vynechat 1 nebo 2 dny. Je dobré naučit se pozorovat své tělo a případně snížit denní dávku směsi. Není třeba tělo čistit rychle, ale raději efektivně a tak, abychom mohli přes den dobře fungovat a netrpěli zbytečně nepříjemnými pocity. Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení! Je možná přecitlivělost na obsahové látky!

Hmotnost: 70g

Cena: 360,- Kč

 

Žlutý strom - Život bez diabetes II.

Směs Žlutý strom obsahuje: palo amarillo, pasuchca, borůvka, bříza, medvědice v optimálním poměru

 

Tato bylinná směs působí příznivě na obnovu funkce pankreatu a srovnává metabolismus cukrů v krvi. Působí antioxidačně. Zajišťuje normální stav zraku.

Příprava:  1/2 čajové lžičky zalít 250 ml vroucí vody a nechat 10 minut vyluhovat. Poté zcedit a použít nejlépe půl hodiny před jídlem. Pít takto ráno a večer.

Doporučená dieta - žádný alkohol, žádný margarín a nejíst přepálená a tučná jídla.

Před použitím směs promíchat. Doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Upozornění:Při jakýchkoliv obtížích během regenerační bylinné kúry je možné vynechat 1 nebo 2 dny. Je dobré naučit se pozorovat své tělo a případně snížit denní dávku směsi. Není třeba tělo čistit rychle, ale raději efektivně a tak, abychom mohli přes den dobře fungovat a netrpěli zbytečně nepříjemnými pocity. Nedoporučujeme užívat v těhotenství a při kojení! Je možná přecitlivělost na obsahové látky!

Hmotnost: 100g

Cena: 800,- Kč

 

Sušené plody Aguaje

Palma Mauritia je amazonskými indiány Shipibo, ale i jinými etniky nazývána "posvátným  stromem života", a to díky neuvěřitelné síle ukryté v jejích plodech. Tyto plody obsahují látky podobné ženským hormonům - FYTOESTROGENY. Indiánky užívají tyto plody již tisíce let a vědí, že pravidelnou konzumací těchto plodů se ženské tělo vytvaruje do podoby naprosté dokonalosti.

Plody palmy aguaje jsou ovšem také prostředek zlepšující zdraví těla. Látky v nich obsažené dokáží odstranit u žen migrény, problémy s pletí, vypadávání vlasů, osteoporózu (řídnutí kostí), menstruační bolesti atd. Je výborným prostředkem pro těhotné a kojící ženy, protože zlepšuje stav svalů a kostí u dětí.

Zázračná a legendární vlastnost plodů palmy Mauritia - schopnost formovat krásné tělo u žen - může být velmi dobře využita jako součást diet a prostředek velmi účinného snížení nadváhy. Jde o to, že během hubnutí je tuk v ženském těle přerozdělován tak, že je ukládán pouze na "správná místa". K tomuto účelu ale doporučujeme používat plody aguaje společně s čajovou směsí Detox - Modrý květ.

Užívání: doporučujeme jednu vrchovatou čajovou lžičku na den použít do stravy nebo rozpustit ve vodě a vypít.

Nedoporučujeme užívat  mužům,  kvůli obsahu látek velmi podobným ženským hormonům!!!

Zboží dodáváme v sáčku po 180 gramech - toto balení vám vydrží minimálně 2 měsíce!

Cena: 400,- Kč